Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł: Pilár - "Saving Love"
Autor: Zespół Pilár
Źródło: https://youtu.be/1eDcFb7FjIg
Data publikacji: 05.04.2020

Saving Love "powstała w związku z sytuacją epidemiczną, której doświadczaliśmy wiosną tego roku... Dziś, patrząc na to, co dzieje się na ulicach naszych miast, na poziom dialogu społecznego, jej treść staje się czymś na nowo aktualnym, choć w innym kontekście" - dodaje zespół Pilár, dzieląc się piosenką.

Bo przecież "w trudnych czasach w jakich przyszło nam żyć, warto pomagać sobie nawzajem, dając to co mamy najlepsze. My dajemy Wam naszą muzykę. /.../ Niech będzie znakiem otuchy i nadziei w tych dniach."

 

 
Dziękujemy za piękny przekaz w trudnym dla wszystkich momencie! Muzyka, tworzenie jej, śpiewanie oraz teatr to pasje Anity Maroszek, lektorki najchętniej podkładającej głos w reklamie i filmach animowanych (tak, tak - jest jedną z "Odlotowych Agentek"!).

U nas znajdziecie jej notę biograficzną. Zawsze pełna pomysłów Anita prowadzi również na YouTube kanał "Stacja Bajka", a dodatkowo na Facebooku stronę pod tymże tytułem. Serdecznie polecamy!

Muzyka: Pilár ( Anita Maroszek, Piotr Radecki, Ludwik Konopko, Michał Łyp, Grzegorz Skotnicki)
Tekst: Łukasz Gaweł
Mix: Michał Kuczera
Mastering: Rafał Kossakowski

Montaż video: Marcin Kramarczyk
Dron: Jakub Pieczatkowski
Kierownik produkcji: Anna Kuś
Produkcja: TVS 2020

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama