Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Mam 24 lata. Ukończyłem technikum geodezyjne, a obecnie pracuję jako sprzedawca. Dzięki tej pracy mam dużo czasu na doskonalenie swojego głosu. Zawsze chciałem lektorować filmy czy udostępniać swój głos do reklam. Kilka lat czytam publicznie różne książki, miałem również możliwość czytać filmy na żywo. Bardzo chciałbym się dalej rozwijać w tym kierunku i iść coraz dalej. Mam nadzieję, że spodoba wam się mój głos. Czekam na komentarze.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2016-12-06 tomekb

 

Pod poprzednimi próbkami Rafała złośliwy chochlik wykasował mój komentarz. A szkoda bo się postarałem ;) W każdym razie w tamtych próbkach słychać było dość rażącą hiperpoprawność, która naprawdę kłuje w uszy i jest poważnym błędem, który należy tępić ogniem i mieczem. Teraz wydaje mi się, że jest trochę lepiej. Ale nadal to kwestia do poprawienia! Poza tym w poprzednim komencie chwaliłem talent za miły, niewysilony tembr. I mam nadzieję, ze w ta stronę będziesz zmierzał. Jeszcze oczywiście trochę pracy przed Tobą ale wydaje się, że wysiłek nie powinien pójść na marne. Powodzenia.

 

2022-02-12 Fenek

Zapraszam do kontaktu.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama