Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć!

Nazywam się Marta Mikołajczyk. Mam 23 lata, chociaż mój głos na to nie wskazuje. Gdziekolwiek się nie pojawię, otrzymuję informację zwrotną o moim charakterystycznym "głosiku", tak więc postanowiłam w końcu spełnić moje marzenie i spróbować swoich sił w dubbingu.

Nie mam jeszcze żadnego doświadczenia w tym obszarze, ale planuję rozwijać się w tym kierunku, uczestniczyć w warsztatach. Zapraszam do odsłuchania próbek mojego głosu i bardzo chętnie przeczytam komentarze na ich temat.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-01-22 PinkGuy

Myślałem, że to chłopczyk! To Pani naturalny głos??? Słyszałem wiele dorosłych osób, udających dzieci i większość wydawała się sztuczna, a tu...mózg wariuje :) ale pozytywnie.
Mamy narracje. A jak u Pani z reklamą?

Pozdrawiam
Pink Guy

2020-04-15 me_wash

No wspaniały materiał na aktora głosowego! Zapewne reklamy produktów dziecięcych również zdałyby egzamin w Pani wykonaniu! Pani Marto - uparcie do celu! To naprawdę niespotykane, by dorosła kobieta miała taki gładki i przepraszam za wyrażenie - chłopięcy tembr! Jak powszechnie wiadomo od dobrego tembru do dubbingu droga daleka - role są głównie obsadzane aktorami, ale... Nie trzeba się poddawać! Ćwiczmy interpretację innych form jak reklamy, scenki, szlifujmy to narzędzie i osiągajmy założone cele, bo nie ma rzeczy niemożliwych! :) Powodzenia i pozdrowienia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama