Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jeżeli faktycznie brzmię nieznośnie i dlatego ktoś chciałby wykorzystać mój potencjał do ugłosowienia postaci jakiejś wrednej przekupki w grze - to chętnie podejmę się pomocy. Jeżeli po usłyszeniu mnie graczowi będzie bardziej zależało na pokonaniu jakiejś postaci lub urealni to etap rozgrywki - będzie to dla mnie najlepszy komplement i nagroda sama w sobie. Wezmę udział w wersjach polskich i dubbingu także w formie wolontariatu - wszystko do uzgodnienia.

Pracowałam swego czasu jako rejestratorka i dyspozytor telefoniczny. Zdarzało mi się wtedy usłyszeć od dzwoniących, że mam przyjemny głos, ale prawdopodobnie miłe słowa wynikały z próby przekupienia mnie ;). Znajomi twierdzą, że faktycznie przez telefon i na nagraniach brzmię inaczej, niż w rozmowie bezpośredniej, ale mam raczej głos "zdecydowany" niż ładny. Mnie zawsze wydawał się pretensjonalny i mało kobiecy, ale ma potencjał do ekspresji emocjonalnych (na przykład histerycznych :). Mówię dość szybko.

Od dziecka uwielbiałam słuchowiska i audiobooki, czasami zajmuję się edycją cudzych podcastów. Mogę przydać się w komunikatach, audycjach, książkach popularno-naukowych i filmach dokumentalnych - ale oczywiście z przyjemnością odbiorę krytykę dotyczącą próbek lub inne pomysły na współpracę.

Przedstawiam dodatkowe próbki moich nagrań z warsztatów lektorskich Macieja Jabłońskiego z 2022 roku.

Próbka lektorska do filmu dokumentalnego pod linkiem: https://youtu.be/jSZItHYHtkQ
Przykłady nagrań instruktażowych dla pacjentów: https://youtu.be/WVuzZ64o2kw https://youtu.be/no0DWxrlJmg

pola.biernacka@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama