Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

“Jakże to miło byłoby czarować głosem” - taka myśl przychodziła do mojej głowy podczas słuchania m. in. nocnych audycji radiowych. Pasja do muzyki i technologii pokierowała mnie na studia związane z akustyką, a tam - jak to student - przecierałem nowe szlaki i trafiłem do radia.
Na początku dotykałem suwaków i kleiłem słowa o muzyce, a potem nadeszła chwila, gdy udało się coś powiedzieć do mikrofonu. Czar radiowego studia sprawił, że głosem zacząłem interesować się na poważnie.

Do tej pory zrealizowałem audycje radiowe, nagrania reklamowe, zapowiedzi oraz krótsze formy czytane w postaci artykułów dla takich magazynów jak: Charaktery, Tygodnik Powszechny, Przegląd, Twój Styl.

Kontakt: sbieniarz@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-08-21 me_wash

Już na pierwszy "rzut ucha" słychać, że praca z mikrofonem nie jest Ci obca. Jest fajna melodia, neutralny tembr i spoko dykcja. Daję laik i życzę powodzenia na drodze do profesjonalizmu. 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama