Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od urodzenia mieszkam w Wielkopolsce. Na co dzień jestem mężem i ojcem, a z zawodu kucharzem. Gotowanie to moja pasja (mówi o tym jeden z czytanych tekstów, nie mojego autorstwa, ale dokładnie oddaje to co czuję). Szybko nawiązuję kontakty i jestem otwarty na wiedzę i nowe znajomości.

Gotowaniem interesuję się właściwie od dziecka, ale też muzyką, która towarzyszy mi praktycznie wszędzie (w czasach licealnych byłem nawet DJ-em), motoryzacją (2 lub 4 kółka kręcą mnie tak samo), historią (ale tylko tą prawdziwą), poza tym kynologią i wreszcie kinematografią. Zawsze lubiłem być blisko natury i staram się tego trzymać.

Uwielbiam czytać; ostatnio najczęściej czytam córce na głos różne teksty, a jeden z nich usłyszycie w mojej wizytówce. Od dawna słyszałem, że mam ciekawy głos... czas spróbować swoich sił.

doc.desmon@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama