Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Zawodowo zajmuję się administracją i księgowością, z wykształcenia jestem psychologiem, a z zamiłowania kapitanem motorowodnym. Szukam nowości i przygody; nowości w życiu, a może i spełnienia w nowym wyzwaniu.

Należę do grupy ludzi, którzy jako dzieci czytali nocami pod kołdrą z latarką, pochłaniając tysiące książeczek. Dziś wolę audiobooki. Nie mam doświadczeń lektorskich, co - mam nadzieję - wkrótce się zmieni.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2022-01-18 Przemysław Strzałkowski

Pani Agato, na tyle zgadzam się z opinią Wojciecha Masiaka wyrażoną na naszym Facebooku, że pozwalam ją sobie wkleić w całości. Szkoda, by przy dość szybkim tempie publikacji na fanpage'u zaginęła "z tyłu":

Pewien TomekB z pewnego portalu napisał mi kiedyś coś, co dało mi kopa w zadek. Nie głaskało, nie chwaliło, powiedziało jak jest.
"Są lepsi od ciebie i dłużej na rynku."
Tutaj rzekłbym to samo. Głos bez wodotrysków, ale do audiobooków nie trzeba wodotrysków. Trzeba umieć opowiadać.
U Ciebie wiadomo nie słychać doświadczenia, przez co czytanie nie porywa. Słyszałem wiele razy taki rodzaj interpretacji przez ludzi, którzy nie mają doświadczenia. Wydaje im się, że tak trzeba, a tak nie czyta nikt, kto zajmuje się nagrywaniem audiobooków. Wiem, że może tego nie słyszysz, ale inni tak.
Zjadasz głoski, połykasz je gdzieś. Pojawia się hiperpoprawność na się (i nie tylko). Czytaj normalnie "sie", tak jak na co dzień mówisz.
Warto pójść na jakieś warsztaty. Ja polecam niezmiennie kursy u Macieja Jabłońskiego. Poszukaj w necie i znajdziesz.
Podstawy są, ale poprawna wymowa, interpretacja, oddechy - to wszystko jest do nauczenia.

2022-01-20 Agata R.

Dziękuję za opinie, jest dla mnie bardzo ważna.
Już zapisałam się na Warsztat z Maciejem Jabłońskim :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama