Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Piotr Choroba. Od niemal 20 lat zajmuję się zawodowo reklamą i sprzedażą. Równolegle rozwijam swoje pasje związane z tworzeniem - pisaniem piosenek, układaniem melodii, graniem na gitarze oraz ukulele, kazoo, jak również pochłanianiem kultury i popkultury w postaci oglądania filmów i czytania.

Sporą część konsumowanych przeze mnie książek stanowią audiobooki; książki czytane przez lektorów to doskonała odpowiedź na brak czasu i zabieganie.

W przeszłości wiele razy słyszałem, tak od znajomych, jak i zupełnie nieznanych mi osób komentarze dotyczące mojego głosu - jakoby nadawał się do radia. To oczywiście było miłe, niemniej - jak wówczas sądziłem - nic poza tym. Nie widziałem w jaki sposób mógłbym to wykorzystać, nie licząc oczywiście podśpiewywania sobie i znajomym moich piosenek.

Moje podejście do tematu zmieniło się wraz z pojawieniem się na świecie mojej córki. To dla niej snułem długie opowieści czasami z pacynkami, czasami z mnóstwem postaci, gdzie każda miała swój własny głos i charakter, a później pojawiły się książki i komiksy. I oto pojawiła się wizja mnie już nie tylko słuchającego, ale i czytającego audiobooki.

Zapraszam do współpracy!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama