Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Klasyczny przypadek: „Masz piękny głos - zrób z nim porządek, a wszyscy będą Cię słuchać z nieskrywaną przyjemnością”. Moim głównym zajęciem w ostatnich latach jest zatem robienie (głosowych) porządków podczas warsztatów lektorskich I i II stopnia pod okiem Maestro Maćka Jabłońskiego i Mistrza Dźwięków Piotrka Czubina w Studio Praga; warsztatów emisji głosu w Voice and More, warsztatów dubbingowych w SDI Media i Start International; szkoleń online Łukasza „Knopka” Konopki, Krzyśka Buratyńskiego, a także w warsztatowniach logopedycznych. Wszystko po to, by każde zderzenie słuchacza z moją barwą otulało go ciepłem, spokojem i uśmiechem.

Zdecydowanie lubię słowo czytane. Myślę, że z wzajemnością. Celem, który przyświeca mojej lektorskiej wędrówce jest zamknięcie filmu zdaniem: „Czytała Ola Michalak”. Silniki włączone – don’t stop me now, ‘cause I’m having a good time!

Zapraszam do wspólnej podroży: ola@insidemind.eu

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama