Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Urodzona 1 czerwca 1952, duchem z Ziemi Wileńskiej ale wychowana w Trójmieście. Ukończone studia, ale najistotniejszą naukę przyniosła codzienność i spotkani ludzie. Od małego chętnie chwytająca za mikrofon. Ciągle się uczę i chętnie korzystam z rad mądrych ludzi, którym mam szczęście spotykać na swej drodze.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-04-15 me_wash

Szanowna Pani - czyta Pani bardzo nosowo - czy to wada wrodzona, czy kwestia przegrody, a może zwykły katar? Ciężko oceniać, ale jest to duży problem, z którym należałoby się uporać. Ogólnie dużo pracy przed Panią, jest zaburzona rytmika czytania, praca nad oddechem jest niezbędna (prawdopodobnie oddycha Pani ustami przez zatkany nos?), przydałaby się również wizyta u logopedy. W mojej opinii droga do bycia lektorką nie jest drogą dla Pani - bez urazy. Pozdrowienia!

2020-04-28 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Istotnie, jest jakaś nosowość w Pani czytaniu. Natomiast to, co me_wash uważa za zaburzoną rytmikę czytania, odbieram raczej jako celowy i świadomy sposób interpretacji. Zróżnicowanie tempa jest czymś jak najbardziej przyjętym, bywa, że wręcz pożądanym (inna sprawa, jak komuś wychodzi). I tutaj początkujący jakże często ponoszą porażkę, ponieważ przyspieszając - dla oddania emocji - fragmenty tekstu zazwyczaj zapominają o dykcji, połykając, gubiąc, zacierając to i owo. Pani takich wpadek unika.

Całość wchodzi w ucho płynnie i łagodnie. Tak. Jest jakaś łagodność i pogoda w Pani głosie. Słychać - pozytywnie - że "najistotniejszą naukę przyniosła codzienność i spotkani ludzie." Duchem z Ziemi Wileńskiej... są gdzieś w tle,  pobrzmiewają dawne czasy i tradycja.

A z tą nosowością... Czy ja wiem? Nigdy nie wiadomo. Na przykład znakomita i ceniona aktorka Maja Komorowska przez całe zawodowe życie mówi tak, jakby miała ciężki katar.

Szanowna Pani Anno, może jakieś mądre, pogodne opowiadania dla dzieci mogłyby być Pani domeną? Czasy są takie, że na rynku czytania audiobooków konkurencja ogromna i każdy chciałby kawałek tortu. Ale próbować zawsze można, a już na pewno warto mieć cel. Kłaniam się!

 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama