Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Klaudia Kasińska. Chociaż nie posiadam lektorskiego doświadczenia, to w życiu zawodowym nagadałam się dość sporo. Przez 12 lat pracowałam jako pilot wycieczek i często turyści chwalili mnie za głos i sposób prowadzenia opowieści. Może coś w tym jest?

Na studiach miałam krótki epizod pracy przy jazzowej audycji radiowej w radiu studenckim. Studiowałam historię sztuki oraz techniki multimediów i organizację reklamy. W czasie wolnym zajmuję się malarstwem i rękodziełem.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-11-16 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Wydaje się, że rzeczywiście ma Pani zacięcie do narracji. Opowiadanie jest płynne i bez zawahań. Nie wkrada się niepewność, ale nie ma też niepotrzebnej brawury.

Zawsze trzeba pilnować szczegółów.

- Ma Pani sporadycznie skłonność do hiperpoprawności "ę" czy "ą"; w czytaniu wymawiamy tak, jak mówi się potocznie i nie ma potrzeby podkreślania tych ogonków (jak na przykład "kanwĘ" - idziemy raczej w stronę "kanwe").

- Zdarzył się Pani drobny wypadek: iść "piechotom". Odnotowuję, bo tam, gdzie musi być -ą, w żadnym razie nie powinno się znaleźć -om.

W szczegółach - jak wiadomo - tkwi diabeł. I efekt sympatycznego czytania wiersza zepsuło mi feralne "piechotom" -  tylko to słowo zostało mi na koniec w uszach ;) Pozdrawiam :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama