Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Tworzę z miłości do człowieka. Podróżuję po świecie emocji z ciekawością. A kiedy stoję w miejscu, to po to, żeby nacieszyć się chwilą.

„Makbet”, „Liżę twoje serce”, „Nine”, „Król Edyp”, „Trzej Muszkieterowie” - to tylko nieliczne przykłady spektakli, w których zagrałem w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.
„Korona Królów”, „M jak miłość” czy „Volta” - to z kolei przykłady projektów filmowo-serialowych, w których brałem udział. RTCK, Tauron, Max Dondziłło, Sokół, to tylko niektóre z firm, z którymi współpracowałem przy tworzeniu audiobooków czy spotów reklamowych.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2021-02-10 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Mądrzejsi ode mnie uczyli Pana w szkole teatralnej dykcji i emisji. Pozostaje mi Panie Arturze życzyć, by nasz dział był dobrym punktem zaczepienia, powiedzmy "pasem transmisyjnym" prowadzącym ku kolejnym zleceniom.

Bo lektorów, podobnie jak aktorów, należy używać. Nieużywani - rdzewieją. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama