Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mieszkanka Malborka. Lat 46. 10 lat temu moje życie zawodowe obrało kurs na muzykę (po wielu latach w zawodzie ekonomisty :)). Od tego czasu wszystkie ścieżki związane z moją pracą i pasjami związane były z mówieniem i pracą nad głosem :)

Muzyk instrumentalista (pedagog), wokalistka, konferansjer, lektor i prowadząca audycję w Radio Malbork "Na szlaku historii i jej tajemnic". Przewodnik po zamku w Malborku (czterokrotna finalistka Konkursów Krasomówczych dla Przewodników PTTK w Golubiu Dobrzyniu; w tym roku nominowana do programu Mistrz Mowy Polskiej).

Oddając się w Państwa ręce z wielką pokorą przyjmuję i oczekuję na wszelkie opinie.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Szewczyk

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2019-09-09 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Podejrzewam, że nominacja do programu Mistrz Mowy Polskiej zamurowała potencjalnym komentatorom usta ;)

Przy okazji nachodzi mnie refleksja, że można w tym dziale zaobserwować pewną prawidłowość. A mianowicie: z im większą skromnością nowy ochotnik oczekuje na opinie, tym jego poziom szybuje wyżej. W Pani przypadku mówienie o pokorze jest oczywistym wyrazem klasy i kultury, gdy nadesłane nagrania są niewątpliwie na wysokim poziomie i mogą być odebrane jedynie pozytywnie.

Gdybym już koniecznie, ale koniecznie, chciał coś znaleźć - to w moim odbiorze w drugiej połowie próbki 1 pojawiają się dwa lekkie zawahania w naracji. Tak, jakby oko na ułamek sekundy zgubiło tekst, zamiast "skanować" treść nawet z wyprzedzeniem. Ale jest to niuans. I mówię o nim wyłącznie po to, by nie pisać tylko laurki. Bo poziom, który tu słyszymy, jest dla wielu w "Próbie mikrofonu" odległy. A od Pani należy wymagać więcej :)

Ciesząc się, że Pani tu jest, gratuluję nominacji do programu Mistrz Mowy Polskiej i trzymam kciuki :)

2019-11-20 me_wash

Gratulacje przyznania tytułu Mistrza Mowy Polskiej Pani Marto! Wspaniałe wyróżnienie! Jeśli miałbym komentować próbki - ciężko się do czegoś przyczepić, ale też nie ma w nich nic szczególnego. Proszę mnie źle nie zrozumieć, są poprawne, ale na tle komercynych lektorów wypadają dość przeciętnie. Dobrze byłoby dodać trochę pazura do tego. Zdaję sobie sprawę z charakteru czytanych przez Panią treści w tych próbkach i chyba brakuje mi po prostu czegoś bardziej wyrazistego z energią i większym zaangażowaniem. W próbce numer 2 już słychać, że ten tembr potrafi więcej niż w próbce pierwszej. Wierzę, że znajdzie Pani zleceniodawców i będę mógł jeszcze usłyszeć Panią w innych produkcjach. Powodzenia! :)  

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama