Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Prywatnie: wielbiciel muzyki filmowej i elektronicznej. Aktywny miłośnik ruchu i zapalony rowerzysta. Optymistycznie nastawiony do życia. Pełen humoru i autoironii. Mieszka i pracuje w Krakowie. Zawodowo: psycholog, menedżer, trener, coach, konsultant biznesowy, doradca, sprzedawca, mentor, motywator, humanista.

Jestem lektorem amatorem. Od pewnego czasu współpracuję z firmą Jewel Lines dla której nagrywam materiały reklamowe, marketingowe i szkoleniowe. Głos hartowany od dziecięcych lat szkolnego chóru, poprzez lata pracy trenerskiej/szkoleniowej. Mam swoją stronę internetową i kanał filmowy na YouTube.

BIERZCIE MNIE!
Od lat czuję:
- ogromną chęć „czarowania” głosem!
- i, że zrobię to lepiej, niż inni :)

Czytał
Edmund Mrozowski

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2020-08-21 me_wash

Panie Edmundzie z całym szacunkiem jakość próbek jest okropna, ale nie to mamy tu oceniać. Czytanie w próbce pierwszej jest dość monotonne. W próbce drugiej interpretacja jest bliska czytaniu wiadomości przez dziennikarza natomiast próbka trzecia - podobnie jak pierwsza. Szanowny Panie, z opisu wynika, że jest Pan człowiekiem pełnym wigoru i proszę mnie źle nie zrozumieć - nie chcę Pana zniechęcać, ale bardzo dużo pracy przed Panem jeśli chce Pan zaistnieć w najmniejszym stopniu na rynku lektorskim. Proszę posłuchać profesjonalistów i ćwiczyć, ćwiczyć, jeszcze raz ćwiczyć. Pozdrowienia i powodzenia!

2020-08-25 Edmund Mrozowski

Dzięki za info i pozdrowienia.

2020-09-07 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Nie wiem, czy reklama jest drogą, którą powinien Pan próbować iść. Trzeba tę materię czuć, a w próbce 2 moim zdaniem słychać, że do nadrobienia/wypracowania jest zbyt wiele. Otóż: reklamuje Pan tam klejnoty. Jak wiadomo, pieniądze i prestiż lubią spokój, a ja mam wrażenie, jakbym słuchał pełnego napięcia programu w stylu "Sensacje XX wieku". No nie. Po prostu - nie. Mówiąc o prestiżu i tarczy ochronnej nie można straszyć ludzi (podkład też robi swoje - widzę go raczej jako ilustrację muzyczną pod obrazki z kolumnami maszerujących wojsk i pikującymi samolotami szturmowymi ;)). 

Podsumowując: skoro już przywołałem przykład "Sensacji XX wieku", to może jest to jakiś trop. Być może styl czytania do filmów dokumentalnych mógłby okazać się Pana dziedziną. Ale - jak napisał przedmówca - trzeba ćwiczeń. Ślę pozdrowienia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama