Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Przemysław Pikiel po czterech latach pracy w radiu i drobnej przerwie zatęsknił za mikrofonem i został lektorem. Zaczęło się hobbystycznie: „Początkowo kilka zleceń dla zabawy, bo ktoś o to poprosił, a potem Mikrofonika."

Jego najbardziej znane produkcje to m.in. reklamy koncertów i wydawnictw dla Metalmind Records w ogólnopolskich stacjach. Za młodych lat marzył, by zostać kierowcą wyścigowym, ale powstrzymali go rodzice. „Szukaj sposobu, a nie powodu!” – to motto, które stosuje w życiu. Poza lektorką jego hobby to fotografia i filmowanie "czysto relaksacyjnie."

Głos najchętniej podkłada w scenkach i choć czyta proste teksty, to czasami nie wytrzymuje, gdy tekst reklamy jest po prostu słabo napisany. Nigdy nie weźmie udziału w promocji w supermarkecie jako konferansjer. Zawsze marzył o podkładaniu głosu w bajkach: „Nie mam ulubionej postaci, ale - jak ostatnio pokazała praktyka - sprawdzam się w rolach wszelkiej maści czartów".

(źródło: materiały własne)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "The Answer"
  2. reklama "R-Gol"
  3. reklama "Levi's Store"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama