Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Aktualizacja 18.06.2021

(Pan Łukasz nadesłał komplet świeżych próbek, zatem dotychczasowe komentarze mogą być nieaktualne. Zachowujemy je dla utrzymania historii i zachęcamy do pisania nowych! - przyp. red.)

Parę lat temu, jeszcze jako student, postanowiłem "dodać się do bazy". Lata zleciały, włosów ubyło, ale co najważniejsze – przybyło doświadczenia. Przez te wszystkie lata pracowałem i dalej pracuję za mikrofonem – oby jak najdłużej.

Łukasz Spysiński – rocznik 90. Dumny mieszkaniec „grodu nad Łydynią”. Mąż, ojciec, radiowiec, pasjonat historii, fan piłki nożnej i miłośnik dobrego jedzenia. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku „Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna”.

Amatorsko z mikrofonem związany od 2007 roku – „rapowe nagrywki”, które zaowocowały dwoma płytami oraz wpłynęły pozytywnie na dykcję i możliwości artykulacyjne.
Zawodowo za mikrofonem od 2013 roku – początkowo jedynie jako głos reklamowy. Od 2014 roku pracuję jako prezenter radiowy w dużej rozgłośni o zasięgu kilku regionów… i tak to trwa do dziś.

Lubię ciężką pracę i nie boję się wyzwań. Lubię sprawdzać się w nietypowych formach i nieszablonowych projektach.

Masz pytania? Pisz śmiało: toTENglos@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2013-02-06 tomekb

No coś mogłoby z tego być, słychać brak treningu, ale słychać tez niezłe zadatki na czytacza. Pamię™taj, że najlepiej wypadasz gdy się™ nie napinasz (w hyundaiu, we fragmencie na początku drugiego przykładu). Tego się™ trzymaj, masz naturalnie młody, sympatyczny głos, a to nie jest wada, by ją trzeba było przykrywać sztucznym zadę™ciem. Trzymamy kciuki. Masa pracy przed Tobą, ale jest światło w tunelu.

2013-02-07 l.spysinski

Dzię™kuje bardzo za drobne wskazó‚wki. Bę™dę™ się™ trzymał tej naturalnej "wersji" głosu. Masa pracy przede mną ? Tego się™ akurat nie boję™.

Dzię™ki za wsparcie - nie zawiodę™ !

2013-02-08 tomekb

:) Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama