Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od niedawna pracuję w branży eventowej, która coraz bardziej uzmysławia mi moje naturalne umiejętności i zainteresowania. Dźwięk od zawsze odgrywał ważną rolę w moim życiu, amatorsko uwielbiam brzdąkać na gitarze lub katować perkusję.

Od kilku lat jestem też wykładowcą akademickim – i to właśnie stało się głównym asumptem do zainteresowania się możliwościami mojego głosu. Zajęcia online szczególnie zwróciły moją uwagę na ogromny potencjał, jaki drzemie w głosie wykładowcy oraz na to, jak istotna jest odpowiednia jego modulacja, barwa i technika, zwłaszcza przy kilkugodzinnych zajęciach.

Od lat również jestem zapalonym fanem audiobooków. Wszystko to - oraz oczywiście feedback o ciekawej barwie - sprawiło, że postanowiłem spróbować swoich sił jako lektor, jeszcze amator, ale kto wie...

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2024-02-12 me_wash

Cześć! To co zwraca uwagę to fajna emisja, barwa, ale jednak słychać wciąż dykcyjne braki. Mam wrażenie, że usta podczas czytania pozostają w bezruchu. Trochę brakuje w tym wszystkim emocji. W drugiej próbce jest nieco więcej tej dynamiki, ale wciąż brzmi to jak przynudzający prezenter w radiowej audycji o 3 w nocy, której słucha zaledwie kilka osób i przyspiają... Pozwólmy sobie na więcej - dorzućmy tych emocji, dodajmy trochę ekscytacji, nie ograniczajmy swojego spekturym interpretacji, porzućmy na chwilę ten oficjalny ton, a dodajmy do tego trochę szaleństwa. Polecam dorzucić przynajmniej jedno takie nagranie, przynajmniej jedną próbkę reklamową w stylu Euro AGD czy coś w podobie... Uwolnij potencjał, a sam zdziwisz się ile Twój głos potrafi. Powodzenia! 

2024-03-27 Łukasz Reszczyński

Cześć. Bardzo dziękuję za krytyczną i cenną uwagę oraz komentarz. Pozdrawiam ;)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama