Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Tomasz Jabłoński. Mam 45 lat i podobno ładny głos. Lubię naśladować akcenty języka angielskiego oraz głosy różnych postaci filmowych, bez względu na gatunek. Mam małe doświadczenie aktorskie w teatrze amatorskim w Instytucie Anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Wystawialiśmy sztuki w języku angielskim. Podobno mam dobrą dykcję i umiem modulować głos.

Chciałbym, by moje talenta zostały kiedyś zauważone i wykorzystane przy produkcji filmów, gier, przewodników, audiobooków, czy też programów radiowych. Chciałbym kiedyś zagrać w prawdziwym (dobrym!) filmie, ale nie lubię jak się do mnie mówi na „ty”, więc zapewne nigdy się nie przebiję. Trudno. Świat nie wie, co traci. Kiedyś nakręcę swój własny film i nie będę się musiał nikogo prosić.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-11-03 Klaudiusz

Proszę o kontakt na adres netsystem.biz@gmail.com Dziękuję.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama