Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Moja historia zaczyna się od słów "masz całkiem niezły głos" słyszanych często od różnych ludzi. Ja sam nie byłem co do tego przekonany; w końcu nie mam żadnego doświadczenia w pracy głosem. Nieśmiałe próbki nagrań nigdy nie opuściły "szuflady". Ale od jakiegoś czasu odkrywam, że sprawia mi przyjemność doświadczanie na nowo rzeczy, które kiedyś zacząłem i porzuciłem.

Teraz, przypominając sobie słowa ludzi o moim głosie mogę uznać, że jest całkiem okej, lecz nie chcąc popaść w samozachwyt wychodzę z tej "szuflady" i wystawiam się na Państwa komentarze.
Moim małym marzeniem jest podłożenie głosu postaci w grze; może to być nawet czwartoplanowy bandyta z dwiema linijkami tekstu, z czego jedna to odgłosy konania.

Lubię gry wideo (stąd wzięło się moje zainteresowanie dubbingiem), filmy z lat 80/90, malowanie figurek. Ostatnio próbuję swoich sił w szyciu. Uwielbiam fantastykę w każdym wydaniu.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2024-02-12 me_wash

Cześć! Trzeba przyznać, że masz bardzo interesujący tembr. Przyjemnie się tego słucha pomijając jakieś dykcyjne niedoskonałości. Jeśli nastawiasz się na czytanie książek to ok, ale jesli chciałbyś też nagrywać reklamy, multimedia, warto byłoby spróbować innych interpretacji. Te trzy próbki są w zasadzie takie same. Polecam zwrócić uwagę jak lektorzy czytają reklamy w TV, radio, jak czytają zapowiedzi telefoniczne, jak scenki... Mieć głos to nie wszystko, ale mieć głos i potrafić interpretować - myślę, że mogłoby przynieść Ci jakies profity. Oczywiście budowanie portfolio i zaistnienie w świadomości klientów musi potrwać, ale im szybciej zaczniesz, tym prędzej zaczniesz dostawać zlecenia. Trzymam kciuki i życzę powodzenia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama