Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   "Nazywam się Stanisław Żukowski (1993r.) i czerpię radość z gadania. Takiego wprost i takiego zza mikrofonu. Studiowałem Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, co zaowocowało moim zainteresowaniem pracą za mikrofonem. W ramach praktyk, które przerodziły się w hobby, realizowałem się w studenckim Radiu Meteor (UAM),  przez rok prowadząc Magazyn Muzyczny, a także muzyczną audycję autorską oraz przez pół roku w Radiu Afera (Politechnika Poznańska) jako reporter. Mieszkając i wciąż studiując w Poznaniu, szukam możliwości rozwijania się w nieco innym kierunku o charakterze lektorskim. Niezmiernie przyjemne jest bowiem czytanie na głos, zwłaszcza w stronę szerszej publiczności. Stąd również pomysł zaprezentowania się Wam. W dobie masowej produkcji audiobooków i filmów popularno-naukowych wszystko wydaje się możliwe".

 

Edycja: 22.01.2019

Po ponad 1,5 roku od ostatniego komentarza Pan Stanisław - jak pisze - "dorobił się mikrofonu pojemnościowego RODE" i liczy na polepszenie jakości próbki. Tym razem nagrał amatorskiego audiobooka z baśniami. Przedstawia fragmenty do Waszej oceny...

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2017-06-26 tomekb

Panie Stanisławie, niestety w Pana czytaniu nie słyszę nic takiego, co mogłoby predysponowac Pana do zawodu lektora. W dziennikarce pewnie Pan sobie poradzi, ale przykro mi, moim zdaniem lektorkę należałoby odpuścić.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama