Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nie jestem jak wszyscy, bo miałam odwagę zwalczać nieśmiałość w teatrze studenckim. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i zadawać pytania. Lubię pisać. Fascynuje mnie teatr. Ukończyłam Dziennikarstwo, Teatrologię i Marketing. Od kilku lat zawodowo zajmuję się marketingiem, prowadzę komunikację w mediach społecznościowych. Realizuję materiały dziennikarskie, piszę, przeprowadzam wywiady i występuję przed kamerą. Pomysł przesłania swojej demówki do działu „Próba mikrofonu” zrodził się w mojej głowie jakiś czas temu… Idzie wiosna - czas na zmiany. Będę wdzięczna za ocenę moich nagrań.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2018-04-04 me_wash

Droga Pani Olu. Ciekawy, nietuzinkowy tembr - to pierwsze co przychodzi mi na myśl po włączeniu próbki numer 1. W próbce 2 słychać, swojego rodzaju zaangażowanie w to co Pani czyta, no i Interpretacja jest jakaś -  a to już jest plus i daje pewne perspektywy. W próbce trzeciej interpretacja jest nieco przerysowana. Tam jednak powinno być gładko, bez emocji, "na biało". Proszę się jednak nie poddawać - jest nad czym pracować, a kto wie - może z czasem, któryś z potencjalnych klientów da się porwać brzmieniu Pani głosu, czego jak najbardziej Pani życzę :) Polecam poćwiczyć inne rodzaje tekstów - od reklam, przez narracje w stylu filmów korporacyjnych i prezentacji po "suche" nagrania powitań telefonicznych, a z czasem może będzie z tej mąki chleb. Powodzenia! 

2018-04-06 Alexandraj

me_wash, bardzo dziękuję za profesjonalną ocenę moich próbek. Bardzo mnie to cieszy. Niebawem nagrywam więcej audio. Pozdrowienia!
Aleksandra Jusiuk,
aleksandra.jusiuk@gmailcom

2018-07-12 tomekb

Zgodzę się z przedmówcą, że głos jest spoko, ale tylko w 2 i 3 próbce. 1 mnie drażni i interpretacyjnie i głosowo. Trójka zdecydowanie najlepsza. Ale poza tym Pani Olu jest Pani moim zdaniem na początku drogi. Przydałby się Pani kurs z dobrym realizatorem, jakieś konkretne wskazówki, dzięki którym wyeliminowałaby Pani błędy i podszkoliła się technicznie. Taką receptę bym zapisał :)

2018-10-15 kulka

1 - moim zdaniem nie da się słuchać. zgodzę się z przedmówcami - głos jest wyjątkowo irytujący, a interpretacja fatalna.
2 - po pierwszej próbce wahałam się czy odpalać 2, ale tutaj bardzo się zaskoczyłam. idź tym tropem!
3 - ogólnie - ok - polecam skupić się na końcówkach, szczególnie "ś", "ć". Niedbalstwo tutaj sprawia wrażenie dziwnej maniery, a to nieprawda :)

trzymam kciuki i liczę na update próbek niebawem.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama