Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem zawodową aktorką, związaną z warszawskim Teatrem Wolandejskim, z którym oprócz spektakli repertuarowych miałam przyjemność realizować także takie projekty, jak słuchowisko „Piastodzieje” na zlecenie Muzeum Historii Polski czy „Dekameron”. Pracy z mikrofonem uczyłam się w Master Film Ltd dubbingując bajki, współpracowałam również z BTI Studios przy zagranicznym filmie fabularnym, dubbingując kilku bohaterów.

Debiut jako lektorka zaliczyłam w jednym z seriali produkcji TVN. Udzielam się jako aktorka w różnych telewizyjnych i filmowych produkcjach, ale praca głosem jest dla mnie ogromną przyjemnością i chciałabym coraz bardziej realizować się w tym kierunku. Posiadam słuch absolutny, gram na pianinie oraz gitarze, więc muzykalność dodatkowo pomaga mi w pracy z mikrofonem.

Chętnie podejmę współpracę przy różnych zleceniach – audiobooki, dubbing, reklama, voiceover i wszelkich innych głosowych projektach. Załączam swoje próbki i zapraszam do wysłuchania oraz komentowania.

kontakt: agnieszka.j.wrona@gmail.com

strona internetowa: www.wronaagnieszka.wixsite.com/mysite

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2023-06-14 me_wash
Cześć! Generalnie nie mam zastrzeżeń. Słychać, że jest warsztat aktorski. Nie wiem jak odnajdziesz się w reklamach, ale życzę Ci, aby nie zabrakło zleceń :) Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama