Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nie traktowałem tego poważnie, aż do czasów studiów dziennikarskich, gdzie zwrócono mi uwagę™ na pewien potencjał. Jestem kompletnym laikiem w materii lektorskiej, zdającym sobie sprawę™ z niedoskonałości, braku dobrej dykcji i tym podobnych mankamentó‚w. Mimo wszystko wydaję™ mi się™, że posiadam głosową podstawę™, któ‚rą być może da się ™okiełznać i poddać pracy, stąd moja tu obecność i otwartość na sugestie i konstruktywną krytykę™.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2013-02-18 tomekb

Ciekawy głos, to się™ nieczę™sto zdarza. Coś w nim jest. chyba chodzi o taki dość oldscoolowy sposó‚b interpretacji. Też jestem fanem Tró‚jki, wię™c i mnie ten klimat leży. Może się™ podobać, ale najbardziej mi pasuje podejście - szczere, bez nadę™cia. Powiem tak - moim zdaniem jest ta podstawa na któ‚rej można by coś zbudować. Komercyjnego potencjału na razie jakoś nie widzę™, ale ogó‚lnie w szeroko poję™tą sztuką słowa warto chyba się™ zajmować, bo mogą być z tego owoce.

2019-02-11 Filomena

Super, bardzo misie podoba.Mocny, dość dobra dykcja, bardzo męski. Naprawdę jest potencjał.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama