Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Owszem, dobrych głosów jest wiele, ale jeszcze więcej zależy od pracy nad sobą. Czy dzisiejszy ochotnik ma lektorski potencjał? Jedno rokuje dobrze: jak przyznaje "zawsze lubił dużo mówić" ;)

Mam na imię Artur. Urodziłem się w 1995r. w Koninie. Od zawsze lubiłem dużo mówić. Wiele lat wcześniej słyszałem często, że mam "przyjemny" głos i miło się mnie słucha, że może powinienem z nim pracować. W 2016 roku otworzyłem swój kanał na YouTube związany głównie z grami. Od czasu gdy kupiłem pojemnościowy mikrofon, wiele osób chwaliło mnie właśnie za głos i namawiało, abym coś może spróbował zrobić w tym kierunku. Nie brałem tego na poważnie bo dobrze wiem, że dobrych głosów jest na pęczki. Jednak w tym roku stwierdziłem, że jeżeli nie spróbuję to będę tego żałował. Nigdy nie pracowałem głosem, nie mam żadnego doświadczenia. Zwyczajnie zawsze dużo lubiłem mówić. Głównie na streamach z gier online (często wiele godzin). Marzyła mi się kiedyś praca w radiu (choć nie do końca wiem jak to wygląda od wewnątrz), dlatego transmisje na żywo na YouTube były małym zaspokojeniem tych marzeń. Mogłem mówić do ludzi. Próbkę nagrałem w domu, w kiepskich warunkach przy pomocy jedynie pojemnościowego mikrofonu.
Chciałbym więc prosić o opinię czy warto w ogóle zawracać sobie głowę pracą nad głosem i mową. Czy jest tutaj jakikolwiek potencjał? Jeżeli ktokolwiek miałby dla mnie jakieś rady lub cokolwiek, zostawiam maila do siebie.

artur.sliwczynski@wp.pl

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2018-12-18 Przemysław Strzałkowski

Kłaniam się,

Nooo, to nam Pan zasunął całą reklamą, z muzą i nawet efektem;) Szczerze, wolałbym usłyszeć tylko czysty wokal, bez dodatkowych atrakcji. Pozwoliłoby to lepiej wsłuchać się w sedno - czyli głos i jego walory. 

Ale i tak słychać, że lubi Pan mówić. A w związku z tym jest spora swoboda, takie... wygadanie;) Bez silenia się na hiper-dykcję czy walki z nią. Moim zdaniem warto, by zainteresował się Pan robotą radiową. Jeśli nie w "normalnej" rozgłośni, to może w radio internetowym? Praca na antenie była i jest kolebką wielu lektorów. A czasem ta praca wciąga na tyle, że... zostaje się w radio. Czego - poza próbami w lektorstwie - też życzę, bo to piękna, magiczna przygoda. Swoboda - którą Pan zdaje się ma - bardzo przydaje się na antenie. Świetnie wspominam radiowe czasy. Namawiam, by spróbować!

Mikrofonem - że taki czy owaki - proszę się nie przejmować zanadto. Najlepszy nie pomoże, gdy brak potencjału. A uważam, że Pan powinien próbować. W lokalnych rozgłośniach czy kablówkach można usłyszeć naprawdę gorsze komunikaty od tego, który Pan nagrał;)

 

2019-03-12 Brulo1

Próbka co prawda krótka, ale spodobał mi się Pana głos.
Dykcja dobra, sam głos jest ciepły i przyjemnie się go słucha.
Uważam, że powinien się Pan rozwijać w tym kierunku, bo ma Pan potencjał.
Pozdrawiam.

2019-04-03 Artur Ś

Bardzo dziękuję za miłe komentarze :) postaram się w najbliższym czasie jeszcze wstawić próbkę surowego czytania.
Bardzo motywujące komentarze. Muszę wymyślić coś by udało się w jakikolwiek sposob wykorzystywać swój głos :)

2023-02-01 Kownacki

A co sądzicie o tym nowym trendzie, którym jest automatycznie generowany głos i praca lektora nie jest już potrzebna? Myślicie, że stracimy pracę? :(

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama