Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Z wykształcenia psycholog społeczny, psycholog transportu i psycholog sportu. Z zawodu specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Nie mam więc doświadczeń lektorskich, co mam nadzieję niebawem się zmieni.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-01-28 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

A właściwie wieczór, bo okolice godziny 17 to o tej porze roku wciąż "siedemnasta w nocy" ;)

Próbka 1 jest nawet blisko spokojnego, pogodnego komunikatu radiowego (bo jako spot reklamowy powinna mieć więcej energii). Myślę, że niezbyt potrzebnie podzieliła Pani pauzą zdanie "Uśmiech dzieci / to czysta radość", można było podać je z uśmiechem właśnie, ale płynnie.

Ma Pani przyjemny głos, który może dobrze sprawdzać się w narracji. Trzeba by nieco popracować nad dykcją i nabraniem pewności siebie (której brak ujawnia się w chwilowych przyspieszeniach, ze szkodą dla wymowy). Przykład: "Do herbaty zasiadają..." Na samym początku przyspiesza, przegalopowuje Pani po słowach herbaty oraz zasiadają. A przecież - jak słyszymy później - potrafi Pani czuć słowo, rytm zdań i zawieszki tam, gdzie trzeba.

Warto opanować, poskromić te chwilowe galopady i sądzę, że jest potencjał i może być wtedy tylko lepiej :)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama