Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Gdy pewnego wieczoru podczas fuksówki w Szkole Filmowej siedzieliśmy w forcie zbudowanym z koców i krzeseł, czytałam mojej grupie jedną z bajek Oscara Wilde’a. Wszyscy położyli się przytuleni do siebie i jakby odpłynęli do krainy dzieciństwa. Magiczna atmosfera tego wieczoru oraz tomik bajek z dedykacją zostały ze mną do dzisiaj.

Uwielbiam opowiadać historie i chciałabym się nimi dzielić przy pomocy tak intymnego i silnego medium, jakim są audiobooki. W dzieciństwie pracowałam przy nagraniach piosenek, dubbingu reklam, voice-overu do podręczników oraz fragmentu audiobooka. Po kilku latach przerwy z przyjemnością wrócę do studia!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-12-21 Pilmat

Witam,

Potrzebuję osoby do przeczytania 3 stron o tematyce relaksacyjno-rozwojowej. Mam już odpowiednią muzykę w tle pozostaje pozostaje kwestia głosu.

Myślę, że Pani głos będzie pasował :)

Proszę o kontakt mój e-mail pilcio44@gmail.com

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama