Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 Poza tym od dziesięciu lat tworzymy z przyjaciółmi zespół muzyczny, posiadamy własne studio nagraniowe tak więc z nagrywaniem oraz realizacją własnego lub czyjegoś wokalu nie mam problemu. Ukończyłem również kilka kursów realizacji dźwięku. Niestety jako lektor nie miałem jeszcze okazji się poważnie udzielić ale chciałbym rozwijać się w tym kierunku z naciskiem na dubbing, gdyż uważam, że w tym czułbym się najlepiej aczkolwiek nie chcę zawężać swojego pola działania i jestem otwarty na wszelkie słowa krytyki jak i ciekawe propozycje. Pozdrawiam.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2014-12-15 tomekb

Świetna barwa, ciekawa interpretacja, naprawdę fajna modulacja. I już by można otwierać szampana, ale... Niestety, choć nie jestem w tym kierunku kształcony muszę napisać: masz wadę wymowy. Przed tobą sporo pracy z logopedą. Dodatkowo jest kłopot z okropną hiperpoprawnością! Nie można tak wypowiadać ą i ę! Aż żal d... ściska, bo na pewno masz talent i fajny głos.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama