Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Prowadzę audycję w studenckiej rozgłośni Radio Egida oraz nagrywam zapowiedzi spotkań z gośćmi do jednego z katowickich empików. Niewiele, ale mam nadzieję, że kiedyś się to zmieni. Proszę więc o komentarze oraz krytykę dotyczącą mojego głosu. Z góry dziękuję.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2013-08-02 tomekb

Pierwszy plus za dobó‚r lektury :) Tez lubię™ tę™ powieść. Drugi za brak napinki. Trzeci za wyczuwalny szacunek do słowa i dbałość o ję™zyk. A z minusó‚w... Nie masz tembru, któ‚ry powali kobiety na kolana. Trochę™ brak wyczucia rytmu i wczucia się™ w tempo. Wydaje mi się™, że wię™cej uwagi powinieneś poświę™cić przekazywaniu emocji w głosie. Trochę™ bardziej w stronę™ aktorską. To jest dobra droga dla czytaczy z przecię™tnym tembrem, sam mam taki. Ale mogę™ się™ mylić :) Powodzenia!

2018-03-21 Miłosz Kochman

Piękna barwa. Na kanale TVGry mogę słuchać twoich materiałów godzinami. Dobry głos dla lektora gdzie musimy skupić się na treści. Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama