Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Bożena Maczuga. Nie mam żadnych doświadczeń związanych z lektorstwem, ale niekiedy słyszę, że mam ciekawy głos i przyjemnie się mnie słucha. Określano go jako spokojny, ciepły i „kojący”. Od bardzo wielu lat piszę wiersze, miałam okazję niejednokrotnie prezentować je podczas spotkań autorskich, poetyckich czy słowno-muzycznych. Śpiewam też w chórze, uczestniczyłam w kilku warsztatach muzycznych i myślę, że tajemnica brzmienia mojego głosu to jego rodzaj: kontralt czyli najniższy głos kobiecy. Mam za sobą dwa krótkie epizody radiowe - wieki temu, w trakcie studiów i zaraz po ich ukończeniu.

Z wykształcenia socjolog i pr-owiec, z zamiłowania instruktor pilates i fitness. W czasie wolnym piszę bloga i fanpage, gdzie zamieszczam swoją poezję, przygotowuję grafiki i filmiki. Prowadzę zajęcia pilates, spaceruję i czytam, lubię też kino i teatr, nie pogardzę koncertem czy tańcem.
Rok temu wydałam swój pierwszy tomik „Słowo co nadzieję niesie. O miłości, szczęściu, wierze, życiu”, a obecnie zbieram fundusze na kolejny. Wiersze, które zamieszczone są jako próbki głosu do odsłuchania - „Wiem”, „Czas” i „Outsider” - są materiałem do nowego już tomiku.
To moje pierwsze próbki nagrań. Będę wdzięczna za konstruktywną ocenę, porady i uwagi.

Życzę miłego słuchania i z góry dziękuję za poświęcony mi czas. Zostawiam też swojego maila: bozena.maczuga@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2022-10-13 Rafał Węsierski

Witam. Jestem osobą niewidomą. Nazywam się Rafał Węsierski. Tworzę amatorskie słuchowiska dla moich niewidomych przyjaciół. Niestety mój głos nie przeszedł całkowitej mutacji i podobno Wedłóg audioteki nie nadaje się do tego. Dlatego czy zgodziła by się Pani zagrać kilka ról? Oto mój e-mail. felix.1986@o2.pl Wrazie kontaktu.

2023-06-14 me_wash
Dzień dobry, bardzo ładny tembr! Super potencjał, ale... Nieunikniona będzie wizyta u logopedy - coś jest na ś, ć, sz, cz, s i c czyli tzw sybilanty, jakies lekkie seplenienie słychać, czasami gwizd... No i to co zawsze powtarzam - ćwiczenia dla lepszej dykcji, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Tego nigdy dość! Tak samo jak zawsze powtarzam wszystkim adeptom lektorowania - każde warsztaty lektorskie, każdy kurs emisji głosu zawsze pomoże pozbyć się błędów, a znacznie udoskonali umiejętności. :) Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama