Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Co skłoniło go do zaistnienia w dziale "Próba mikrofonu"? Oddajmy głos samemu zainteresowanemu:

"Mam na imię Krzysiek i urodziłem się w 1989 roku w Lublinie. Moja praca od zawsze jest związana z wykorzystaniem głosu i opowiadaniem różnych historii. Na studiach pracowałem jako przewodnik miejski i pilot wycieczek. Od 5 lat jestem nauczycielem oraz terapeutą dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Od 2005 roku moim hobby jest muzyka. Swoją pasję realizuję udzielając się wokalnie i pisząc własne, autorskie teksty. Owoce swojej twórczości nagrywam w domowym studiu nagrań. Daję tam również upust kolejnej pasji – realizacji dźwięku. Bardziej doświadczone koleżanki i kolegów proszę o opinie i konstruktywną krytykę. Osoby zainteresowane ewentualną współpracą proszę o kontakt na adres: krzysztof.baluk@gmail.com".  

A zatem - Wasze opinie i konstruktywna krytyka są mile widziane. Od teraz Pan Krzysztof ma swoje "pięć minut"!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (3)

2018-09-12 Przemysław Strzałkowski

Panie Krzysztofie,

Wybrał Pan ciekawy fragment prozy. Jest u Pana jakiś dryg do narracji. A na pewno świadomość, że trzeba robić gdzieniegdzie zawieszki, ale też pamiętać o stawianiu kropek, gdzie trzeba. Są śladowe zaseplenienia.

Reszta to kwestia gustu, czy komuś podoba się Pański głos.

Infolinia: rzeczy tego typu czytamy zazwyczaj "na biało". Czyli oszczędna interpretacja, umiarkowana dynamika. No, nie jak automat;) Ale u Pana wkrada się może wpływ śpiewania. Gdzie indziej może to być walorem, w infoliniach przyjął się spokojniejszy styl. I przeciąganie też niezbyt pasuje.

Z tym przeciąganiem w ogóle jest cała historia. Niech Panu lepiej nie wchodzi w nawyk, manierę. Bo było przez jakiś czas modne ("reklamaaa..."), ale się skończyło. Tym Pan nie nabije punktów;) Tzn. niektórzy wciąż przeciągają, ale robi się to "passé".

Pozdrawiam!

2018-11-15 me_wash

Przede wszystkim gratuluję doboru książki w pierwszej próbce. Obie części są świetne! :) Słychać delikatną wadę wymowy na sybiliantach - warto wybrać się do logopedy po poradę. Na pewno da się to zniwelować. Jest słyszalna jakaś podstawa jeśli chodzi o interpretację. Tembr sklasyfikowałbym jako neutralny, raczej przeciętny. To jest niestety minus, bo na rynku takich wiele. Nie widzę raczej opcji, by mógł Pan z tego żyć, ale nie stoi to na przeszkodzie, by udoskonalać swoje umiejętności - może akurat odnajdzie się Pan w roli radiowego speakera czy konferansjera, bo jak słychać w drugiej próbce, scena nie jeste Panu obca. Powodzenia!

2019-03-02 Si®

Srasznie sie Panu śpieszy w tej #1. A po co?

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama