Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Urszula Morga. Pracuję jako lektorka od wielu lat - zaczynałam w Radiu Gdańsk, gdzie współtworzyłam m.in. audycję dla dzieci. Od 2006 roku prowadzę własne studio animacji, w którym użyczam głosu do projektów edukacyjnych, informacyjnych i reklamowych. Czytam teksty dla muzeów i instytucji kultury.

Ponadto jestem absolwentką reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej i od czasu do czasu pracuję z aktorami reżyserując nagrania tekstów literackich. Największe dotychczasowe wyzwania lektorskie to audiobook nominowanej do nagrody NIKE książki "Lajla znaczy noc" zrealizowany dla Audioteki oraz audiobook biograficznej książki „Camgril” nagrany dla Empik.Go. Najlepiej czuję się w reportażu i tekstach dokumentalnych.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2024-02-13 me_wash

Dzień dobry, muszę przyznać, że takich próbek miło się słucha. Oczywiście w kwestii techniki, posługiwania się aparatem i interpretacji. Świetny i oryginaly tembr. Od pierwszego wyrazu słychać doświadczenie w pracy głosem. Nic tu po mnie - pozostaje mi tylko życzyć powodzenia i wielu zleceń.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama