Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Daniel Chmarzyński, urodziłem się 30 października 1984 roku w Warszawie. Moją ogromną miłością są - odkąd pamiętam - teatr i muzyka. Do dziś ze wzruszeniem wspominam owacje na stojąco, które otrzymałem po wygłoszonym Monologu Hamleta. Grywałem amatorsko w rozmaitych spektaklach, mam również doświadczenie ról epizodycznych w produkcjach telewizyjnych, zajmowałem się pantomimą. Dużo piszę, rysuję i jestem wokalistą (nierzadko z gitarą).
Przesyłam jako ciekawostkę próbkę mojego głosu w jednym z utworów. Mam epizody jako reporter lokalnego radia i konferansjer. Pisałem sztuki, które z sukcesem reżyserowałem.

Większość z tych doświadczeń sprawia, że praca z głosem nie jest mi obca. Od dwóch lat prowadzę dużą grupę (dotyczącą kultury) w mediach społecznościowych, zaś dosłownie kilka dni temu zacząłem próbować swoich sił w podcaście.
Pozdrawiam Państwa gorąco i zachęcam do kontaktu na dch@int.pl.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama