Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Mam na imię Ewa. Nie miałam do tej pory żadnych doświadczeń związanych z lektorstwem, ale czasami słyszę, że przyjemnie słucha się mojego głosu. To moje pierwsze próbki nagrań. Jestem ciekawa Waszej opinii i wskazówek.

Jeśli ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt, podaję adres email: eeniaa@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2021-02-10 Przemysław Strzałkowski

Kłaniam się Pani Ewo,

Przemawia do mnie głównie próbka 1 - interpretacyjnie (choć jako narracja do filmu przyrodniczego brzmiałaby nieco zbyt bajkowo) oraz dykcyjnie (wszystko jest tu chyba najbardziej "wyostrzone").

Cóż, czytanie do filmów przyrodniczych jest już - jak powszechnie wiadomo - mocno obstawione przez Panią Krystynę ;) Co nie znaczy, że nie można próbować. Zwłaszcza czytania bajek. Jednak sądzę, że wcześniej warto popracować nad wkradającymi się "obsunięciami" dykcji. Są one bardziej widoczne w próbce 2, bo chyba tam zapomniała się Pani przez płynięcie z akcją. Dlatego przydarzyły się takie drobiazgi, jak "poszed" zamiast "poszedł".

Pani głosu słucha się rzeczywiście przyjemnie, a co najmniej bez dyskomfortu. To już dużo przy starcie z poziomu zupełnie amatorskiego. Ślę pozdrowienia!

2021-03-01 Ewa Kaniewska

Witam serdecznie Panie Przemku,
Bardzo dziękuję za Pana komentarz, rzeczywiście nagranie robiłam "z marszu" i nie zadbałam o owe "obsunięcia", dziękuję za celną uwagę, pozdrawiam ciepło.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama