Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Agnieszka Piskorz ukończyła studia na filologii słowiańskiej uzyskując tytuł magistra i umiejętność mówienia w języku czeskim. Na pytanie dlaczego akurat czeski, zazwyczaj odpowiada: a czemu nie?
Dodatkowo zaliczyła też 7 lat szkoły muzycznej w klasie fortepianu i kilka różnych ciekawych i mniej ciekawych kursów. Na chwilę obecną odnalazła się w dziale IT gdzie zajmuje się pomocą użytkownikom takich dziwnych, technicznych urządzeń. Podpowiada im zdalnie przez telefon, który kabelek, w które miejsce trzeba podpiąć i czemu urządzenie nie działa kiedy nie jest podpięte do prądu. Tę wiedzę przekazuje im w języku polskim czeskim i angielskim. Od zawsze słyszała też, że ma ładny i przyjemny głos. I chyba całkiem się z tym zgadzała ale jakoś nigdy nie miała okazji się sprawdzić. Do teraz. Będzie wdzięczna za komentarze.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2018-01-30 PinkGuy

Witaj Agnieszko! Po pierwsze - nie czytaj już po angielsku. Powinniśmy znać swoje mocne i słabe strony, a angielski akcent i intonacja należą jednak do tej drugiej grupy. Twoja wymowa jest ultrapoprawna, a to także jest błąd - przesadne czytanie sz, wsz, cz, ę, ą może brzmieć tak samo źle jak zła wymowa. Dobrze sobie radzisz w scenkach, ale brakuje mi próbek z jakąś reklamką albo narracją. Będzie z Ciebie lektorka, ale tak jak wokalista, który musiał pozbyć się swoich ulubionych manieryzmów, i Ty będziesz musiała dokonać takich trudnych decyzji. Pozdrawiam

2018-01-30 Delfinee

Witaj DirkDiggler.:) Dziękuję za czas poświęcony na ocenę i napisanie konstruktywnego komentarza. Pozdrawiam!

2018-02-23 me_wash

Hej! Całkiem przyjemny głos, jednak praca lektora, to nie tylko recytacje i scenki. Jestem ciekaw jak sprawdziłabyś się w multimediach czyli narracje w stylu corpo video, prezentacji, no i te nieszczęsne reklamy. Lektor uniwersalny, który potrafi swobodnie interpretować różne rodzaje tekstów, to dobry lektor oczywiście zakładając, że ma podstawy w zakresie dykcji itd. Co do czytania w językach obcych - w pełni zgadzam się z Dirkiem - zostawmy to native speakerom. Powodzenia!

2018-02-28 Delfinee

me_wash - dziekuje bardzo za opinie. Jak sie troszke odgrzebie wrzuce cos bardziej reklamowego i zobaczymy. Sama jestem Ciekawa. Pozdrowienia!

2018-03-16 tomekb

Jest tak jak Ci mówią, masz przyjemny głos. Momentami brzmisz jak czytająca aktorka. W sumie słyszę tu potencjał w interpretacji i w możliwościach głosowych. Najbardziej podoba mi się trzecia próbka. Nie wiem czy zostaniesz lektorem, ale na pewno możesz wziąć pod uwagę jakieś działania z mikrofonem.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama