Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Cześć!

Na co dzień zajmuję się e-sportem i tworzę największą w Polsce E-sportową Ligę Akademicką. Jedną z moich pasji jest pisanie i przerabianie powieści na słuchowisko. Jako amator zostałem zachęcony do tego, aby wystawić swoje próbki głosu na ocenę profesjonalistów.
Oto i jestem! Z przyjemnością wysłucham uwag i porad. Z góry dziękuję! Oby nam się!

Złapiecie mnie pod tym mailem: marcin.rausch@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (4)

2020-01-22 PinkGuy

A czy w e-sportach jesteś komentatorem jak Izaak? Głos ładny, warsztat jest, ale tak jak u innych - brakuje mi różnorodności w demo - próbki są przeczytane na jedno kopyto :( warto też zadbać o większe wytłumienie studia :) pozdrawiam

2020-01-22 Marcin Rausch

Hej! Dziękuję za komentarz! Nie jestem komentatorem :) Możesz powiedzieć, co masz na myśli, że brakuje różnorodności? W jakim sensie? Wydawało mi się, że są to trzy różne próbki. Chętnie dodam coś innego, tylko podpowiedz, co to miałoby być? Przeczytać jakąś reklamę?

Co do studia, to niestety, nie mam takiego, nagrywam w domu :(

Pozdrawiam!

2020-04-15 me_wash

Głos ma potencjał! Jest duże spektrum modulacji, co na pewno przyda się w scenkach, ale tak jak kolega powyżej napisał - przydałyby się inne formy interpretacyjne jak choćby reklama, czy biała narracja w stylu filmu korporacyjnego. Fajnie byłoby usłyszeć Pana w naturalne brzmienie. Warto się pochylić, doszkolić i oszlifować co nieoszlifowane, a droga do lektorowania powinna stać otworem dla Pana. 

2020-04-15 me_wash

Powodzenia!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama