Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Od 2009 roku pracuję jako prezenter radiowy w jednej z rozgłośni w centralnej Polsce, lecz nie ograniczając się jedynie do prowadzenia programu. Przygotowuję również liczne programy autorskie, takie jak audycja, poświęcona premierom książkowym, w której staram się mniej lub bardziej udanie czytać fragmenty. Moje wieloletnie doświadczenie to również setki przeczytanych reklam, komunikatów i jingli, które przygotowuję (obecnie w nieco mniejszej ilości) po dziś dzień. Chciałbym jednak spróbować swoich sił poza obecnym miejscem zatrudnienia i jeśli uda się jeszcze podszkolić "czytać" na nieco większą skalę, chociaż takie epizody się już zdarzały.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2015-09-23 tomekb

Czołem Konradzie! Przesłuchałem wszystkie próbki, potem jeszcze raz... hmmm jesteś ciężkim przypadkiem, bo tak na pierwszy rzut ucha nie do końca wiadomo co tu nie gra. Najpierw więc na pewno to co "gra": masz całkiem przyjemny tembr, choć ciężko nazwać go oryginalnym. Jest kilku lektorów z podobnym brzmieniem, którzy od razu przychodzą mi na myśl przy słuchaniu Twoich demówek. Dykcyjnie też nie jest źle. Słychać, że czytasz. Fajnie. Ale... bo musi być jakieś "ale" :) Twoją największą bolączką są dwie rzeczy: akcenty i interpretacja. Do poprawy też opadające końcówki na wybrzmieniuuu... Pierwsza próbka pokazuje, że czytasz monotonnie. Druga to potwierdza. Trzecia jest inna, ale też nie dobra. Kluczem do poprawy jest prawidłowy rozkład akcentów zarówno w słowie jak i w zdaniu. Ale tak poza tym, na pewno bym nie rezygnował z czytania  na Twoim miejscu :) Takie moje zdanie. Pozdrowienia!

2022-02-12 Fenek

Mi się podoba

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama