Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od zawsze miałem zamiłowanie do wszelkiego rodzaju narracji, audiobooków oraz efektów dźwiękowych. Ukończyłem policealną szkołę zawodową na kierunku Technik Realizacji i Montażu Dźwięku wraz z pozytywnym wynikiem egzaminu kwalifikacyjnego. Nabytą wiedzę oraz umiejętności chciałbym wykorzystać właśnie razem z zamiłowaniem do czytania i mówienia.

Wiele razy brałem udział w przedstawieniach, w których moją rolą było czytanie lub recytowanie różnych tekstów - głównie wierszy patriotycznych. Bardzo często bawię się, naśladując głosy z reklam, ogłoszeń z centrów handlowych czy powtarzając kwestie filmowe. Znajduję w tym dużo satysfakcji i przyjemności. Zawodowo niestety nie zdarzyło mi się wykorzystać mojego głosu i chciałbym to zmienić.

Jeżeli chodzi o dostęp do studia, to posiadam podstawowy sprzęt w swoim domu - mikrofon, profesjonalne słuchawki, interfejs audio oraz profesjonalne oprogramowanie do nagrywania oraz obróbki dźwiękowej. Na tym wyposażeniu właśnie nagrałem swoje próbki głosu.
Jakby chcieli Państwo usłyszeć więcej, chętnie zrobię to, co trzeba, żeby móc się rozwijać, zdobywać doświadczenie i pogłębiać pasję.

Dziękuję za uwagę.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama