Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jako lektor udzielał już głosu do spotów reklamowych emitowanych w takich stacjach jak RMF, Złote Przeboje, Eska, Radio Wrocław. Jest głosem centrali telefonicznych wielu firm m.in. DHL. Głos kanału grozy MysteryTV, Historica czy Fermionika. Realizował zlecenia dla wielu portali tematycznych jak "Jej Świat" czy "ABC Zdrowie". Głos wiadomości telewizji Pruszków, filmów promocyjnych i szkoleniowych np. kurs na prawo jazdy dla jednej z warszawskich szkół nauki jazdy. Głos przewodnika audio po Londynie. Lektor jednego z podręczników dla pierwszoklasistów.

26.08.2019 - aktualizacja

"Kilka lat temu dołączyłem do serwisu Polscy Lektorzy w dziale "Próba Mikrofonu", jednak przez te kilka lat zdążyło się dużo pozmieniać" - pisze do nas Pan Jakub, nadsyłając komplet zupełnie nowych próbek. Czy i jak zmienił się jego sposób interpretacji? Posłuchajcie!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2015-06-08 tomekb

Ciężko komentować tak aktywnego lektora. To, że będziesz pracować głosem jest już chyba od dawna przesądzone :) Ze swojej strony mogę tylko delikatnie zasugerować, byś uważał na opadające końcówki. To dość powszechna i groźna choroba, objawiająca się kończeniem każdego zdania na tym samym niskim tonie. U Ciebie słychać jej symptomy :) Powodzenia!

2018-05-15 CrewG

Cześć. Trochę czytasz jakbyś nie otwierał ust... jakbyś miał je ściśnięte... i te samogłoski na końcu które tak strasznie przeciągasz. Więcej luzu. Tekst ma płynąc a ty jakbyś z nim walczył... powodzenia

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama