Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Witam!

Od dawien dawna głos jest moją pasją. Głos - nasza indywidualna linia papilarna, instrument wbudowany w nas samych! A moją największą pasją jest śpiew - wspaniałe przedłużenie głosu.

Chciałabym nawiązać głosową współpracę. Mimo, iż jestem amatorem (jest to moje pierwsze nagranie) wierzę, że Wasze merytoryczne komentarze przyczynią się do rozwoju w tej dziedzinie.

 

02.09.2020 - aktualizacja (red.)

Pani Agata zmieniła próbki na nowe. Absolutna klasyka literatury! Posłuchajcie!

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2020-05-25 me_wash

Pani Agato - ma Pani bardzo przyjemną, gładką barwę. Delikatną jak Calineczka i słuchając Pani nagrań, brakuje trochę pazura w tym wszystkim. Oczywiście jeśli chce Pani wiązać przyszłość z pracą głosem to nabierze Pani z czasem pewności siebie, której tutaj brakuje, ale nie można mieć wszystkiego od pierwszego razu :) Przede wszystkim trzeba popracować nad interpretacją i chociaz słychać w próbce nr 2, że scenki nie są Pani obce (zapewne czyta Pani bajeczki na dobranoc :) ) i tutaj już ten głos nabiera wyrazu, tak w próbce 1 i 3 jest nudno i jednostannie. Pamiętajmy - reklamę czytamy inaczej, dokument inaczej, a jeszcze inaczej zapowiedzi telefoniczne. Warto zgłębić temat, posłuchać zawodowców i nabyć świadomość tych "melodii" w czytaniu. Powodzenia!

2020-05-26 lakomagata

Dziękuję me_wash! Ćwiczę/nasłuchuję się!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama