Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Od 26 lat prowadzę działalność gospodarczą kompletnie niezwiązaną  z zawodem lektora, więc jeśli chodzi o moje osiągnięcia w dziedzinie czytania tekstów, to są one nikłe. Teksty czytałem wyłącznie amatorsko i na własny użytek, robiąc np. podkład do prezentacji, które tworzyłem.
Charakter mojej pracy sprawiał, że dużo rozmawiałem przez telefon i to właśnie od moich rozmówców często słyszałem, że mam bardzo miło brzmiący, budzący zaufanie,  głos i powinienem coś zrobić, aby to wykorzystać.  Stąd też moja decyzja o umieszczeniu próbki mojego głosu i poddaniu  go ocenie specjalistów. Oczywiście z niedociągnięć dykcji zdaję sobie sprawę, ale rozumiem, że jest to temat do naprawienia.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2018-03-16 tomekb

Panie Krzysztofie głos rzeczywiście lokuje się lekko powyżej przeciętnej, jako przewodnik po galerii dałby Pan radę ;) Fajnie, że Pan to tak na użytek prywatny rozwija, w tej kategorii jest dobrze. Pozytywnie odróżnia Pana to, ze rozumie Pan co czyta i w interpretacji to słychać. U wielu czytaczy w tym dziale jest przeciwnie. Ale czy warto starać się przejść do wyższej ligi? Moim zaniem nie.

2018-03-27 me_wash

Dzień dobry, zdecydowanie bardziej słyszę Pana w roli prowadzącego audycję radiową niż czytającego reklamy. 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama