Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Ostatnio na warsztatach lektorskich usłyszałam, że mam głos jak księżniczka Disneya. Byłam w szoku, bo zawsze było mi bliżej do niższych rejestrów, ale w tym fachu nigdy nic nie wiadomo ;) 

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (5)

2019-05-15 Piotr Bartela

Specjalnie się zarejestrowałem, żeby dodać ten komentarz...
Ta trzecia próbka jest po prostu genialna, nie jestem jeszcze profesjonalnym lektorem, ale jako słuchacz jestem oczarowany. No i faktycznie, nie wiem, czy to bardziej lektorka, czy już dubbing w tym przypadku O.O szacun.

2019-06-20 Si®

>>Piotrek Bartela<<
Pan Piotrek ma racje, dobre nagranie.

2019-07-01 Przemysław Strzałkowski

Pani Magdaleno,

Nie będzie to może profesjonalne określenie, ale w pierwszym wrażeniu przychodzi mi na myśl, że czyta Pani... elegancko. Ot, taki na przykład komunikat (próbka 2). Pomyślałem, że styl najbardziej pasuje tu do Polskiego Radia. Powściągliwy nieco, nie napastliwy czy optymistycznie-nachalny.

Mógłbym słuchać w Pani wykonaniu radiowych wiadomości o wydarzeniach kulturalnych, o! Jeśli będzie nabór do Polskiego Radia w Pani okolicy - proszę spróbować :)

Moim zdaniem to jest kierunek, bo do reklamy trzeba innego "flow".

2019-07-24 me_wash

Bardzo fajne brzmienie w mojej opinii. Ciekawa, nietuzinkowa barwa. Problemem wydaje się lekka monotonia. Melodia czytania we wszystkich próbkach jest bardzo podobna. Troszkę brakuje mi też energii w tych reklamach, ale jest o co zawalczyć, więc warsztaty na pewno pomogą! Powodzenia!

2021-01-08 Pilmat

Witam,

Jeśli była by Pani zainteresowana przeczytaniem 3-4 stron ebooka zapraszam do kontaktu:

pilcio44@gmail.com

Zarobi Pani troszkę + zdobędzie doświadczenie i referencje.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama