Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Nazywam się Sylwia Gajdemska, mam 24 lata, jestem studentką V roku Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Ukończyłam II stopnie Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Koszalinie na skrzypcach i śpiewie solowym. Posiadam znakomity słuch kształcony od dzieciństwa, stąd łatwo uczę się wymowy języków obcych, co przydaje się w pracy z głosem (załączona piosenka).
W latach 2018-2020 grałam w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi. Wzięłam udział w finale 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wraz z zespołem mojego dyplomu „Nie jedz tego! To jest na Święta!” w reż. M. Grzegorzka zdobyliśmy Grand Prix na 39. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym we VGIK-u w Moskwie 2019.

Jestem pełna miłości do słowa, głosu, muzyki i teatru. Praca lektorska, dubbingowa, wokalna pozwala mi wziąć duży wdech i zapomnieć na chwilę o trudach codzienności.
Śpiewam i tańczę codziennie. Piszę, rysuję, maluję i bawię się z moimi kotami. Czytam i spaceruję. Uwielbiam podróżować, poznawać inne kultury, zwiedzać muzea spędzając w nich całe dnie, ale mimo wszystko nic nie sprawia mi takiej przyjemności, jak praca z głosem :)

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2021-03-09 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

To słychać, że praca głosem sprawia Pani przyjemność. Słychać także, że robi Pani z mikrofonem, co chce. Może to być kameralny "flirt", może to być dynamiczny "atak" - zawsze z wyraźną świadomością warsztatu.

Jestem dziwnie spokojny, że miłość do słowa wsparta wykształceniem tworzy falę, która niesie Panią ku wielu dokonaniom. Oby "Próba mikrofonu" była dodatkowym pomostem, prowadzącym pozytywnie "na skróty".

2021-04-28 Pilmat

Witam,

Mam do przeczytania kilka kwestii związanych z rozwojem osobistym. Na początek płacę 10/stronę. Za 10 minut czytanego tekstu wychodzi 70 zł. Jeśli Pani zainteresowana proszę pisać na pilcio44@gmail.com

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama