Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Historia mojej wizytówki zaczyna się dość prozaicznie, zwyczajnie. Pracując na co dzień na typowym callcenter – zdarzyło mi się kilkukrotnie usłyszeć „ma Pan radiowy głos”, „myślałem, że rozmawiam z automatem”. Skłamałbym, gdybym napisał, że nie połechtało to mojej próżności.

Moja fascynacja związana z nagraniami głosu, tudzież pracą lektorów pochodzi z lat dziecięcych, gdy każdy obejrzany w telewizji film kończył się: „czytał Lucjan Szołajski” . Dziś w dobie powszechnego dostępu do informacji staram się poszerzać swoje horyzonty w tej materii.

I oto odnalazłem serwis polscylektorzy.pl, który daje możliwość prezentacji swoich umiejętności. A że nie boję się krytyki - postanowiłem poddać się Państwa wnikliwej ocenie.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2021-02-03 Przemysław Strzałkowski

Dzień dobry,

Mam wrażenie, że w próbce 3 nieco się Pan rozkręcił. Tzn. zachowując względną staranność czytania - zarazem Pan o tej staranności zapomniał, co zaowocowało pewnym (pozytywnym!) zwiększeniem luzu i płynności w interpretacji.

To tak, jak z prowadzeniem samochodu - wprawny kierowca nie zastanawia się nad zmianą biegów, tylko je po prostu zmienia, kiedy trzeba.

I takiego kierunku jazdy życzę ;)

2021-02-08 Tomasz

Szanowny Panie Przemysławie,

uprzejmie dziękuje za komentarz i za życzenia oraz deklaruje żę postaram się "dobrze prowadzić",

Rozpoczynam swoją zabawę z nagrywaniem przy tym nie wróżąc sobie żadnych sukcesów.

pozdrawiam
TB

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama