Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

W wieku 6 lat rozpocząłem naukę gry na skrzypcach. Ukończyłem studia wyższe na wydziale instrumentalistyki w klasie altówki i wiele lat spędziłem pośród błogich dźwięków muzyki klasycznej grając w zawodowej orkiestrze. Mój słuch jest więc na tyle wrażliwy, że pozwala mi na naśladowanie i odpowiednie dopasowanie barwy głosu do potrzeb danego projektu.

Od kilku lat pracuję w teatrze, co dodatkowo otworzyło przede mną drogę do nauki interpretacji różnych tekstów oraz rozwoju możliwości głosowych. Nie są mi obce poważne oraz ambitne role, jak również wcielanie się w bajkowe postaci, a co za tym idzie zmienianie i dopasowywanie barwy głosu w zależności od życzenia klientów.

Z czytaniem tekstów jestem związany od kilku lat, głównie za namową osób od których miałem okazje usłyszeć miłe słowa typu: „masz świetny głos, powinieneś coś z tym zrobić”. Oto więc jestem i polecam się do wszelkiego rodzaju projektów - od krótkich spotów reklamowych, do przeczytania prezentacji na potrzeby Twojej firmy oraz wiele innych.

bartekj84@gmail.com

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2020-09-07 me_wash

Zanim przeszedłem do komentowania, od razu dałem like'a. Bardzo fajny głos. Z charakterem. Słychać z miejsca, że praca z mikrofonem nie jest Panu obca. Oby tak dalej, więcej i szerzej! Powodzenia! 

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama