Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

   Bartłomiej Krawędek (1991r) Bełchatów – lektor, muzyk, radiowiec, dziennikarz tv, dj, producent. Od ośmiu lat ma styczność z mikrofonem. Zaczynając od rozgłośni internetowych przez granie w klubach po całej Polsce, produkcji utworów, pracy w telewizji lokalnej kończąc na nagraniach własnego głosu co nie ukrywa kręciło go od dawna. Jako lektor nagrywa od roku. Posiada własne studio nagrań. Na swoim koncie ma już kilkanaście nagrań do newsów lokalnych TV, reklam, spotów. Jest właścicielem Agencji Eventowej SOUND of EVENT. www.soundofevent.pl 

 

Jak sam przyznaje dźwięk nie ma dla niego tajemnic ;)

 

Więcej informacji na:

www.soundofevent.pl

www.facebook.com/soundofevent

soundofevent@gmail.com

 

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3
  4. Próbka nagrania użytkownika 4

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2015-06-08 tomekb

No cóż... Krótko: fajnie, że umiesz ogarnąć ten wokal technicznie, brzmi to na pewno lepiej niż większość demówek talentów w tym dziale. A Twój głos jest młodzieżowy, energiczny i pozytywny. Niestety strasznie rażą błędy dykcyjne, intonacja opadająca w każdym zdaniu, przeciąganie końcówek (próbka 2 to rekord w tej dyscyplinie) i momentami wyraźny szczękościsk. Sam pamiętam, że na starcie człowiek patrzy na swoje próbki z większą tolerancją niż z perspektywy czasu, zwłaszcza, jak to się odpowiednio podbarwi i skompresuje. Za dwa lata nie będziesz mógł siebie z dziś słuchać. Ale to normalne.

2016-09-06 PinkGuy

Końcówki fantastyczne! Taki z Ciebie Maxi Kaaaaaz

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama