Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Jestem osobą o wykształceniu średnim i od zawsze słyszę, że mam radiowy głos o ładnej barwie. W związku z tym, postanowiłem napisać do Państwa. Zawsze fascynowałem się dubbingiem i nie jest tajemnicą, że praca lektora również bardzo mnie interesuje. Jestem fanem muzyki, gram w zespole hip hopowym. Udało nam się zagrać kilka koncertów.
Gdy byłem młodszy brałem udział w konkursach językowych, na poziomie wojewódzkim.

 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (2)

2017-06-06 me_wash

Jednak słuchając tej jednej próbki (trochę mało by ocenić), wyraźnie da się odczuć, że droga przed Panem jeszcze długa. Nagrywanie hip hopu to jedno, a czytanie to zupełnie inna bajka. Warto załapać się na jakieś warsztaty z emisji głosu.

2017-06-26 tomekb

Jedno co mi się podoba, to to, że masz silną, zdecydowaną emisję. Czuć odpowiednią dozę pewności siebie. To jest super cecha, pewnie wyniesiona zza mikrofonu. Niestety to wszystko. Bardzo mi przykro ale nie słyszę nic poza tym.

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama