Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem osobą z wykształceniem średnim. Z wieloma zainteresowaniami - sztuka, malarstwo, taniec, pisanie, lekkie pióro, wiersze, proza, filozofia, rysunek, rzeźba, jazda konna, pianino, aktorstwo, wokal, judo, joga. Chciałabym spróbować swoich sił pod kątem lektorskim. Myślę, że mam przyjemną, dość ciepłą barwę głosu, łatwą do modelowania. Stąd myślę, że będzie tu duże pole do popisu.

Osiągnięcia: liczne konkursy, wiele wyróżnień, teatr akademicki, 2 miejsce w przeglądzie teatrów burs i internatów w Lublinie, w dzieciństwie przez kilka lat Caro Dance, prywatne lekcje tańca systematycznie do 20 roku życia łącznie z obozami tanecznymi, chór szkolny, kościelny, przedstawienia, regionalne konkursy tańca z wyróżnieniami, 3 lata pianino, 3,5 roku judo, 2 lata joga, początkująca jazda konna, wiele prac malarskich, na koncie wiele utworów literackich. 

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2022-02-23 Radosław Kot - trener emisji głosu i sztuki wystąpień publicznych

Czytasz ...bez sensu, jakbyś nie rozumiała tego, co czytasz. Dużo niedbałości i chaosu dykcyjnego. Ale gdyby to poukładać;)

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama