Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

Jestem emerytowaną, choć nadal czynną zawodowo nauczycielką języka niemieckiego. Zawsze lubiłam głośno czytać - podobno robię to nieźle. Powierzano mi często konferansjerskie zadania - prowadziłam akademie szkolne, przeróżne imprezy mniej i bardziej oficjalne, towarzyskie.

Z doświadczeń prawdziwie lektorskich mam raptem dwa nagrania w języku niemieckim, zrealizowane w studiu nagrań. Wysyłając próbki swojego głosu chcę spróbować zrealizować swoje marzenie - znaleźć się chociaż raz w profesjonalnym studiu nagrań, sam na sam z mikrofonem.

 

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2
  3. Próbka nagrania użytkownika 3

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2021-03-02 Przemysław Strzałkowski

Szanowna Pani Urszulo,

Bardzo mnie ujmuje, że jest Pani w tych nagraniach sobą. Ślę za to wyrazy uznania! Tym bardziej, że nie brakuje w tym dziale ochotników, którzy niepotrzebnie starają się być kimś, kim nie są. Efektem takich starań u Panów są zazwyczaj próby obniżania głosu (skazane z góry na porażkę, bo zawsze słyszalne), natomiast u Pań stylizowania się na Krystynę Czubównę. 

Tymczasem Pani niczego nie udaje. Dodatkowym atutem prezentacji są dobrze dobrane teksty. Słychać, że czuje Pani słowo. Głos jest doświadczony, ciepły i mądry. Winszuję udanych próbek i pozdrawiam!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama