Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

 

     Jako że twierdzenie to jest dla mnie odrobinę kontrowersyjne, liczę że ktoś pracujący głosem na co dzień powie czy ma dziewczyna rację, czy nie. Ponieważ jestem geodetą pracującym na budowach i miłośnikiem powieści Clavella nagrałem fragment artykułu z mojej branży i fragment mojej ukochanej książki. Zapraszam do zapoznania się z nagraniami i komentowania!

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika
  2. Próbka nagrania użytkownika

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2014-05-05 tomekb

Dzień dobry Panie Michale. Gratuluję odwagi! Może to nie boli, ale wiem, że nie jest łatwe :) No cóż koleżanka i ma jednocześnie rację i jej nie ma. Pan czyta na pewno lepiej niż przeciętny Kowalski i to pewnie usłyszała Pana pierwsza recenzentka. Ale jednocześnie mamy tu hiperporawność, w dość zaawansowanym stadium, mimo wyczuwalnego zaangażowania przebija monotonia intonacyjna. Słychać, że sie Pan stara, a właśnie tego nie powinno być słychać. Moja rada: jak w temacie. Geodeta, dobry zawód. Ma Pan predyspozycje, ale w sytuacji, w której ma Pan naprawdę dużo do nadrobienia, konkurencja jest większa niż kiedykolwiek, a Pan nie jest zawodowo związany z mediami... Hobbystycznie zawsze warto się uczyć, dzieckom poczytać no i jak trzeba będzie w firmie przeczytać komunikat do telefonu na pewno ma Pan angaż. Ale żeby  zawodowo...

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama