Próba mikrofonu
PRÓBA MIKROFONU

Rodzina i znajomi mówią, że masz fajny głos. Marzysz o pracy lektora, ale brakuje Ci pewności i doświadczenia? Sprawdź się tutaj! Wykup wizytówkę, poddaj się ocenie odwiedzających, zostaw namiar do siebie. Kto wie, być może wpadniesz komuś w ucho!

   Urodziłem się w Ostrowie Wielkopolskim i mam obecnie 26 lat. Jakoś tak wyszło że odkąd pamiętam pasjonuje mnie muzyka, dźwięk i elektronika jak i wpływ tych dziedzin na nasze życie. Pomijając nastoletnie próby nagrywania swojego głosu na magnetofon kasetowy i pierwsze sklejanie aranżacji mniej lub bardziej udolnie w programie Music Maker, to w wieku 16 lat sam zbudowałem swoje pokojowe amatorskie studio, w którym razem z kompanami od piosenek rapowych mogliśmy nagrywać swoje demówki. Obecnie studiuję realizację dźwięku oraz pracuje jako realizator dźwięku w różnych firmach i robie to co lubię, zaczynając od nagłaśniania scen, kończąc na mixowaniu materiałów własnych i różnych muzyków. Mój głos to baryton wchodzący w tenor i jestem przekonany, że jest to na pewno ciekawa barwa głosu, która sprawdzi się w nagraniach lektorskich oraz nagraniach spoken-word. Dodam też, że od kilku lat ćwiczę regularny śpiew. Moi znajomi i przyjaciele nie raz przyznają, że rozmowa ze mną ich uspokaja i lubią ze mną dyskutować na różne tematy. Ciekawy w moim mniemaniu tembr głosu, mogę śmiało podeprzeć doświadczeniem w trudnej sztuce nagrywania, rozległą wiedzą w świecie dźwięku i muzyki czy nieskrywaną przyjemnością, którą gwarantuje ten zawód.

Zapraszam do odsłuchu moich próbek dźwiękowych.

Próbki audio

00:00/00:00
  1. Próbka nagrania użytkownika 1
  2. Próbka nagrania użytkownika 2

Oceń próbkę

0 (0 głosów)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (1)

2016-06-06 tomekb

Marku czytasz ok, ale masz poważną wadę wymowy :( Seplenisz.Jeśli Ci nikt tego do tej pory nie powiedział to nie masz przyjaciół. A lektorka to nie muzyka, tu Muniek nie miałby szans. Szkoda, bo widać, że masz zdolność interpretacji i miły tembr. Pogadaj z jakimś dobrym logopedą. Może to się uda wyprostować? Tego Ci życzę i pozdrawiam!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama